لیبل هولوگرام کاغذی

لیبل هولوگرام کاغذی نوعی از برچسب هولوگرام است که جنس اصلی آن کاغذ است. به عنوان ارزان ترین نوع برچسب هولوگرام شناخته میشود. این نوع لیبل بر روی کاغذ یک لایه هولوگرافیک هفت رنگ چسبانده میشود. پس از آن برای مقاومت بیشتر و محافظت در برابر خراشیدگی و سابیدگی یک لایه فیلم مات یا براق روی آن قرار میگیرد.

در این فرآیند لیبل هولوگرام ابتدا بصورت رولی تولید میشود. پس از آنکه لایه هولوگرافیک و فیلم محافظ روی آن قرار گرفت لمینه میشود تا مقاومت آن افزایش یابد.

چاپ برچسب هولوگرام کاغذی

جهت تولید برچسب هولوگرام کاغذی در ابعاد و اشکال متفاوت مورد سفارش، رول ها در دستگاه چاپ لیبل هولوگرام قرار میگیرند. کلیشه طرح مورد نظر مشتریان یا لوگو یا هر علامت و نوشته ای که مشتری بخواهد ساخته میشود و برای چاپ روی آن حک میشود. پس از آن بوسیله لیزر یا تیغ برش متناسب با طرح و اندازه مورد سفارش لیبل ها برش خورده و جداسازی میشود.

این نوع لیبل هولوگرام در دو رنگ کلی برچسب هولوگرام نقره ای و طلایی تولید میشود.

قیمت برچسب هولوگرام کاغذی

لیبل هولوگرام کاغذی با توجه به اینکه نسبت به سایر انواع لیبل هزینه تولید کمتری دارد برای استفاده تیراژهای میلیونی مانند محصولات تند مصرف پیشنهاد میشود. هزینه نهایی تولید این نوع لیبل بسیار به صرفه است و با توجه به جلوه بصری و زیبایی که به بسته بندی محصول میدهد کاملا ارزش خرید داشته و توصیه میشود.

لیبل هولوگرام کاغذی آماده

با توجه به اینکه این نوع از لیبل ها در تیراژ های بالا تولید میشود تیم لیبل یار جهت سفارش های با تعداد پایین لیبل هولوگرام کاغذی آماده را تولید و به فروش میرساند.

این لیبل ها در اندازه ها و اشکالی متفاوت با طراحی و حک کلمه ی اورجینال در رنگ های نقره ای و طلایی تولید شده است و در بسته های با تعداد پایین برای مصارف محدود به دست مشتریان میرساند.

فهرست