برچسب دایمو

نتیجه‌ای پیدا نشد.

برچسب دایمو یک لیبل استاندارد است که مقاومت بالایی در مقابل نور مستقیم خورشید دارد، یکی از مشخصات بارز این مدل لیبل، قابلیت استفاده با دستگاه های لیبل پرینتر شرکت دایمو است، در واقع به گونه ای طراحی و تولید شده اند که فقط با دستگاه های لیبل زن کمپانی خود قابل استفاده می باشند. لیبل های دایمو محبوب ترین لیبل های بین المللی هستند که نسبت به دوام و کیفیت بالایی که دارند از قیمت مناسبی برخوردار می باشند. برچسب فوق کاملا وارداتی بوده و همانطور که گفته شده طبق اصول و استانداردهای رینترهای دایمو تهیه می شود.

کاربرد لیبل های دایمو :

عمده مصرف لیبل dymo در محیط های اداری و دفتری به چشم می خورد، در واقع از این مدل لیبل بر روی انواع کابل و سیم استفاده می شود.

ویژگی های لیبل دایمو :

  • ضد آب و ضد خش
  • دوام و طول عمر بالا
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه

مکانیزم چاپ برچسب های دایمو :

چاپ بر روی برچسب های فوق توسط دستگاه های لیبل زن دایمو صورت می گیرد، همنین مکانیسم چاپ آنها حرارتی بوده و بدون نیاز به ریبون یا ماده مصرفی دیگر انجام می شود.

لیبل های دایمو از جنس های مختلفی طراحی و تولید می شوند که عبارت اند از :

• آلومینیوم
• نایلون
• پریم
• استیل
• پی وی سی
• پلاستیک

برچسب دایموچند نمونه از لیبل های دایمو :

۱ – لیبل دایمو writer

این مدل برچسب های dymo برای پرینترهای رومیزی این کمپانی تولید و عرضه می شوند، همچنین به صورت رولی و بدون نیاز به هیچ گونه ریبون یا جوهر چاپ می شوند.

۲ – لیبل دایمو rhinopro

لیبل های فوق قدرت چسبندگی بالایی دارند و در مقابل نور خورشید، رطوبت و … مقاوم می باشند، برچسب های رینو در چند نوع vnyl ،hst، prim و …. بوده و معمولا عرض آنها ۶ تا ۲۴ میلی متر می باشد. همچنین از لیبل زن های مناسب برای این دسته از لیبل های دایمو می توان به دایمو ۵۰۰۰، دایمو ۶۰۰۰ و … نام برد.

۳ – لیبل دایمو پلاستیکی

این مدل برچسب دایمو دارای عرض ۹ میلی متر بوده و از آنجایی که قابلیت برجسته شدن دارد به آن برچسب سه بعدی نیز می گویند. همچنین لیبل زن های مناسب برای این سری از لیبل ها، دایمو امگا، دایمو جونیور و … می باشند.

۴ – لیبل دایمو برجسته صنعتی ( Industrial Embossers Tapes) :

این سری از لیبل های دایمو تهیه شده از استیل و آلومینیوم هستند، دستگاه لیبل زن این مدل برچسب ها دایمو m1011 می باشد.

به طور کلی می توان این مدل لیبل از کیفیت و دوام بالایی برخوردار بوده و طی سالها استفاده تقریبا همه کاربران را راضی نگه داشته است، همچنین شرکت لیبل یار انواع دستگاه های لیبل زن و لیبل های دایمو را با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه در اختیار مشتریان قرار می دهد.

فهرست