برچسب متال

  1. خانه
  2. keyboard_arrow_left
  3. برچسب متال

برچسب متال یکی از برچسب های بسیار مقاوم است که از آلیاژ آلومینیوم تهیه و تولید شده و به رنگ نقره ای است، چسب استفاده شده در برچسب فوق آکرونال بوده و از کیفیت و دوام بسیار بالایی در مقابل عوامل مختلفی همچون بنزین، ساییدگی، الکل و …. برخوردار می باشد، از سوی دیگر چسب به کار برده در لیبل های متال متفاوت است از این رو موارد مصرفی این مدل برچسب نیز متفاوت می باشد، همچنین لازم به ذکر است برچسب متال قابلیت چسبندگی بر روی سطوح فلزی را دارا می باشد به همین علت در بسیاری از صنایع همچون صنایع شیمیایی، لوازم خانگی و حتی نصب بر روی کالاهای مختلف همچون قطعات الکترونیکی، تجهیزات پزشکی و … مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی می توان گفت این مدل لیبل جزو کاربردی ترین لیبل های موجود در بازار می باشد.

ویژگی لیبل های متال :

• دوام و مقاومت بالا در دمای ۴۰ تا ۲۲۰ درجه سانتی گراد
• مقاوم در مقابل هر گونه خط و خش
• مقاومت در مقابل انواع حلال، الکل و …..
• دوام بالا در مقابل هر گونه کشیدگی و ساییدگی
• چاپ پذیری بالا با استفاده از سیستم های چاپ مختلف
• چسبندگی بسیار عالی بر روی سطوح
• کیفیت و ماندگاری چاپ بالا

کاربرد برچسب های متال :

از این مدل برچسب در طیف وسیعی از صنایع و مشاغل مختلف مانند صنایع شیمیایی، لوازم خانگی، نورد و فولاد، الکترو موتورها، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و ….. مورد استفاده قرار می گیرد.

مکانیزم چاپ لیبل متال :

برای چاپ بر روی لیبل های فوق از مکانیسم چاپ حرارتی غیر مستقیم و البته به وسیله دستگاه های لیبل پرینتر حرارتی استفاده می شود، همچنین در این روش چاپ از ماده مصرفی ریبون به عنوان جوهر و واسطه در میان هد و برچسب به کار گرفته می شود. لازم به ذکر است در صورتی که ماندگاری متون چاپ شده بر روی لیبل متال برای شما مهم است از ریبون های رزین و سوپر رزین استفاده کنید.

برچسب متالسایزهای رایج و پرکاربرد برچسب های متال :

۲۰ × ۳۰ میلی متر
۳۰ × ۵۰ میلی متر
۴۰ × ۷۵ میلی متر
۸۰ × ۱۰۰ میلی متر
۹۵ × ۱۲۵ میلی متر
۶۰ × ۹۰ میلی متر و …….

در آخر باید بگوییم شرکت لیبل یار در واقع یکی از مجموعه های فعال در زمینه تولید و عرضه انواع لیبل ( مدل ها و ابعاد متفاوت) می باشد که آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به مشتریان عزیز است، همچنین کارشناسان مجموعه با سالها فعالیت و تجربه در این زمینه می توانند مشاوران بسیار مناسبی برای شما مشتریان گرامی می باشند. جهت استعلام از قیمت مدل های مختلف لیبل با ما در تماس باشید.

فهرست